ŽALÚZIE

žaluzie žaluzie žaluzie žaluzie

Vedeli ste, že vhodne zvolené žalúzie v plnej miere nahradia záclony či závesy? S výberom vhodných žalúzii vám s radosťou poradíme. Zohľadníme charakter interiéru, vaše požiadavky na materiálové prevedenie a ovládanie, ako aj schopnosť zatemnenia miestnosti či optického oddelenia priestoru.

Ak už viete, aké žalúzie zvoliť, príďťe si k nám do DK Bytu na Teplickej, v Piešťanoch, vybrať zo vzorkovníkov. Ponúkame horizontálne, drevenné, vertikálne žalúzie v najrôznejších farebných prevedeniach, japonské posúvne závesy, interiérové plátenné rolety, rolety deň-noc, rolety na velux a rímske rolety.

Zakúpte si u nás žalúzie, rolety alebo závesy a my vám ich za prijateľnú cenu namontujeme. Nechajte si pripraviť bezplatnú cenovú ponuku.
Interiérové poradenstvo
Využite služby interiérového dizajnéra. Jeho služby môžete využívať bezplatne ako súčasť zákazníckej starostlivosti. Po obhliadke interiéru vám vyhotovíme návrhy rekonštrukcie alebo usporiadania priestoru. Zohľadníme vaše nároky a pripravíme vizualizáciu priestoru. Navštívte nás v DK BYTE a zistite podrobnosti.
Reklamačný poriadok Certifikáty
DKBYT