TAPETY

tapety tapety tapety tapety

Tapety dodávajú každému interiéru osobitý výraz. Preto sú v súčasnosti veľmi obľúbenou dekoráciou bytov a obchodných priestorov.

V ponuke máme klasické papierové tapety a vysokohodnotné vinylové z penového vinylu a papieru na vliesovom alebo papierovom podklade.

Príďťe si vybrať do našej predajne DK BYT zo vzorkových katalógov! Radi vám s výberom vhodnej tapetovej dekorácie poradíme a zdarma navrhneme vhodné farebné kombinácie. Nerobte si starosti s lepením alebo prípravou steny na lepenie. Ponúkame lepenie tapiet za veľmi výhodných cenových podmienok.

V DK BYTE ponúkame aj napínané stropy alebo výrobu fototapiet podľa vašej fotografickej predlohy. Dajte vašim stenám nádych výnimočnosti!
Interiérové poradenstvo
Využite služby interiérového dizajnéra. Jeho služby môžete využívať bezplatne ako súčasť zákazníckej starostlivosti. Po obhliadke interiéru vám vyhotovíme návrhy rekonštrukcie alebo usporiadania priestoru. Zohľadníme vaše nároky a pripravíme vizualizáciu priestoru. Navštívte nás v DK BYTE a zistite podrobnosti.
Reklamačný poriadok Certifikáty
DKBYT