renovácie

Renovácia nábytku a interiérov

Každý má iste obľubené kusy nábytku, ktoré dôstojne plnia svoju funkciu dlhé roky. Práve ich obľúbenosť bráni ich výmene, aj keď sa na nich podpísali roky používania. Máme bohaté skúsenosti s renováciou starého nábytku, vieme obnoviť pôvodný vzhľad alebo úplne zmeniť povrchovú úpravu a dodať starým kusom moderný dizajn.

Vykonávame tieto typy povrchových úprav:
tmelenie špár silikónom, brúsenie drevenných parkiet a nábytku, lakovanie, olejovanie, voskovanie, odstraňovanie farby.

Návrh, výroba a inštalácia loga
Pre podnikateľov máme špeciálny servis od návrhu po inštaláciu loga. Zohľadňujeme všetky požiadavky od materiálového prevedenia, funkcionalitu loga ako aj finančnú náročnosť.

Poradenstvo
Pre našich klientov navrhujeme vzhľad interiéru. Po obhliadke interiéru a preskúmaní vkusu klienta, navhrneme vhodné riešenia. Vizuálne spracovanie návrhu interiérového riešenia predchádza samotnej rekonštrukcii priestoru. Zohľadňujeme množstvo kritérii ako trvácnosť použitých materiálov, nároky na odolnosť, tepelnú a zvukovú izoláciu, farebnú kompozíciu a samozrejme finančnú náročnosť.

Príďťe do predajne DK BYT, radi s vami prejdeme vaše požiadavky a ukážeme vám referenčné riešenia interiérov bytov, domov, predajní či iných podnikateľských priestorov.

Reklamačný poriadok Certifikáty
DKBYT