PODLAHY - LAMINÁTOVÉ, VINYLOVÉ, KORKOVÉ, DREVENNÉ

podlahy podlahy

Príďťe si vybrať z vystavených vzoriek laminátových, vinylových, korkových a masívnych podláh u nás v DK BYTE na Teplickej v Piešťanoch! Radi vám s výberom poradíme. Za veľmi výhodných cenových podmienok demontujeme starú podlahu a namontujeme novú. Odvoz starej podlahy je zdarma.

DK Byt má dlhoročné skúsenosti so všetkými typmi podlahových krytín. Využite naše skúsenosti a nechajte si poradiť od odborníkov. Vzhľadom na charakter podkladu, zvukovo-izolačné nároky, či potrebu budúcej záťaže navrhneme možnosti riešenia podlahy do bytov alebo nebytových priestorov. Po vzájomnej dohode zabezpečíme obhliadku priestorov a vyhotovíme bezplatnú cenovú kalkuláciu.

Vedeli ste, že niektoré typy laminátových podláh sú na nerozoznanie od masívnych drevených podláh? Zvukovo-izolačná vrstva na spodnej vrstve lamely redukuje krokový a priestorový hluk a prispieva k vyššiemu komfortu.
Interiérové poradenstvo
Využite služby interiérového dizajnéra. Jeho služby môžete využívať bezplatne ako súčasť zákazníckej starostlivosti. Po obhliadke interiéru vám vyhotovíme návrhy rekonštrukcie alebo usporiadania priestoru. Zohľadníme vaše nároky a pripravíme vizualizáciu priestoru. Navštívte nás v DK BYTE a zistite podrobnosti.
Reklamačný poriadok Certifikáty
DKBYT