MONTÁŽNE PRÁCE

inštalácie inštalácie inštalácie inštalácie

Montáž dverí a kľúčiek
Za veľmi výhodných podmienok vám namontujeme jednokrídklové, dvojkrídlové, protipožiarne, bezfalcové, bezpečnostné, posúvne dvere, dvere so svetlíkom či nadsvetlíkom, falošnú zárubňu, oceľovú bezpečnostnú zárubňu. K dverám montujeme pánty, kľúčky celoštítkové aj rozetové, kukátko, samozatvárače, FAB vložky, vetracie mriežky, madlá či stavebné púdzro JAP. Prakticky to znamená, že pomôžeme s výberom najvhodnejších dverí, zamerieme presné rozmery, dvere dovezieme a namontujeme. Poskytneme záručný aj pozáručný servis. Príďťe si vybrať s veľkého množstva vzorových dverí do našej predajne DK BYT na Teplickej v Piešťanoch.

Montáž podlahovín
Využite naše skúsenosti a spoľahnite sa na profesionálov! Radi vám poradíme s výberom najvhodnejšej pohlahovej krytiny a po obhliadke priestorov zameriame presné rozmery. Vybranú krytinu dovezieme a prevedieme jej pokládku. Koberce, PVC a linoleum, laminátové podlahy, sokle a lišty – poskytujeme demontáž starej krytiny a jej odvoz, suchú pokládku, pokládku celoplošným lepením alebo lepiacou páskou, frézovanie a zváranie, lepenie vyťahovaného sokla, lepenie schodových hrán, výmena madiel na zábradlí. Jednoducho kompletné montážne práce pohlahových krytín.

Montáž žalúzie
Podľa charakteru interiéru a vašich požiadaviek na funkciu žalúzie, vám poradíme s vhodným výberom. V našej predajni DK BYT si vyberiete zo vzoriek rôznych typov, vyberiete si doplnky ako sieťky proti hmyzu či rolety a my vás radi pomôžeme s ich inštaláciou. Samozrejmosťou je domentovanie a odvoz starých, inštalácia markíz, garniží alebo kolajničiek na záclony či závesy. Spoľahnite sa na odborníkov z DK BYTU!

Reklamačný poriadok Certifikáty
DKBYT