KOBERCE

koberce koberce koberce koberce

V našej širokej ponuke nájdete merané koberce určené rovnako pre bytové interiéry ako obchodné priestory. Líšia sa potlačou, váhou vlasu, podkladovým materiálom, priepustnosťou pre podlahové kúrenie, antistatickou úpravou, výškou vlasu, vhodnosťou použitia pod kolieskovú stoličku alebo na schody. Samozrejmosťou je obšitie kobercov, prípadne výroba obšívaných soklov.

Príďťe si vybrať do našej predajne DK BYT zo vzorkových katalógov! Radi vám s výberom vhodného koberca poradíme a zdarma navrhneme farebné kombinácie. Vybraný koberec vám dovezieme a prevedieme pokládku. Odvoz a ekologická recyklácia starej podlahy alebo koberca je pre nás samozrejmosťou.

V DK BYTE nájdete aj kusové koberce, koberce do detských izieb, kúpeľňové zostavy, protišmykové podložky, tkané koberce, rohože alebo umelú trávu vhodnú na vonkajšie použitie.
Interiérové poradenstvo
Využite služby interiérového dizajnéra. Jeho služby môžete využívať bezplatne ako súčasť zákazníckej starostlivosti. Po obhliadke interiéru vám vyhotovíme návrhy rekonštrukcie alebo usporiadania priestoru. Zohľadníme vaše nároky a pripravíme vizualizáciu priestoru. Navštívte nás v DK BYTE a zistite podrobnosti.
Reklamačný poriadok Certifikáty
DKBYT