DVERE

Dlhoročné skúsenosti s predajom interiérových doplnkov nás obohatili o cenné skúsenosti. Dvere v našej ponuke sú od najlepších výrobcov na trhu a sú tak zárukou kvality za prijateľnú cenu. Pre našich zákazníkov dodávame a montujeme všetky typy interiérových a vonkajších dverí.

Interiérové dvere ponúkame v najrôznejších farebných prevedeniach a s rôznymi možnosťami prierezov. Vyberte si jednokrídlové, dvojkrídlové, posuvné, skladacie či atypické, ktoré vieme prispôsobiť vašim potrebám a nárokom.

Vstupné interiérové dvere dodávame a montujeme ako bezpečnostné a protipožiarne. Možné sú rozsiahle kombinácie finálneho prevedenia a farebných mutácii.

Vstupné vonkajšie dvere sú prispôsobené náročným poveternostným podmienkam. Dodávame kovové či drevenné frézované dvere s možnosťou svetlíka alebo nadsvetlíka.

Technické dvere využijete najmä vo firemných priestoroch, ak potrebujete zvukovú izoláciu či protipožiarnu izoláciu. Technické dvere dodávame aj ako kovové.

V našom sortimente navyše nájdete zárubne obložkové alebo kovové, sieťky proti hmyzu či plastové zhrňovacie dvere v rôznych štýlových a farebných prevedeniach. Príďte do našej predajne DK BYT a prezrite si vzorkové materiály ako aj hotové ukážky dverí. Určite si vyberiete z množstva kombinácii farieb a materiálov. Radi vám pri výbere vhodných dverí poradíme.

dvere
Reklamačný poriadok Certifikáty
DKBYT